هوش مصنوعی «علم هوشمند ساختن ماشین‌ها» است. این بهترین تعریفی است که دمیس هاسابیس، بنیانگذار شرکت هوش مصنوعی DeepMind ، از هوش مصنوعی گفته است. اگر میخواهید در دنیای تبلیغات حرفی برای گفتن داشته باشید باید اطلاعاتی در رابطه با هوش مصنوعی و ابزارهای هوش مصنوعی داشته باشید و از آن استفاده کنید. در این مطلب از سامانه پیامکی رایگان لیمو اس ام اس به این موضوع خواهیم پرداخت که میتوانید در ادامه مطالعه نمایید:

 

استفاده از هوش مصنوعی برای متن پیامک - سامانه پیامک رایگان - پنل اس ام اس رایگان - پنل پیامکی رایگان

 

✅ هوش مصنوعی ماشین‌هایی است که می‌توانند کارهای تحلیلی انسانی را انجام دهند. کارهایی مانند: خواندن، نوشتن، درک متن، دیدن و شناسایی اشیاء، شنیدن و درک زبان. ربات های هوش مصنوعی به عنوان ابزاری برای بیکار کردن شما از کار نیست؛ بلکه به شما کمک می کنند تا فعالیت های کسب و کار با کیفیت بیشتر و بهتری انجام شود.

 

 ابزارهایی در هوش مصنوعی وجود دارند که به شما در نوشتن متن پیامک های تبلیغاتی کمک می کنند. در ادامه به معرفی انواع چت بات های مختلف می پردازیم:

 

v     Chat GPT

ChatGPT مخفف عبارت Chat Generative Pre-Trained Transformer است که بر پایه هوش مصنوعی کار می کند و می تواند به هر سوالی جواب دهد این هوش مصنوعی مباحث و موضاعات را در حوزه های تخصصی نیز درک می کند.

این ابزار، برای اولین بار در سال ۲۰۱۵، توسط کمپانی Open AI توسعه یافت. در واقع، ربات چت جی پی تی، مبتنی بر متن است و به تمام سوالات کاربران، به صورت متنی پاسخ می‌دهد. اموری مانند نوشتن ایمیل‌های بازاریابی و متن‌های تبلیغاتی، می‌تواند توسط چت جی پی تی انجام شود. یکی از پرکاربردترین ربات‌های هوش مصنوعی محسوب می‌شود.

 

GPT-4 یک مدل چندوجهی بزرگ با پذیرش ورودی های تصویر و متن، انتشار خروجی متن است، که اگر چه در بسیاری از سناریوهای دنیای واقعی نسبت به انسان ها توانایی کمتری دارد، اما عملکردی در سطح انسانی در معیارهای مختلف حرفه ای و آکادمیک نشان می دهد. بعضی از هوش مصنوعی ها از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند؛ اما ایده خوبی برای نوشتن به شما خواهند داد.  اما نکته مثبت ChatGPT این است که از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند.

 

v     The New Bing

ابزار بعدی که توسط مایکروسافت معرفی شد نسخه جدید بینگ بود. این مدل با استفاده از GPT-4 جدیدترین نسخه سیستم های مدل زبان OpenAI اجرا می شود. دو تفاوت بینگ مایکروسافت با ChatGPT وجود دارد: داده‌های به روز در پاسخ دادن استفاده می‌شود و لینک منابع هم داده خواهد‌ شد.

 

v     Chatsonic by Writesonic

این چت بات همانند ChatGPT است؛ اما از آنجایی که توسط گوگل هم پشتیبانی می شود، اطلاعات منتشر شده آن به روز هستند.  البته این چت بات یک مزیت اصلی دیگری هم دارد و آن استفاده از دیکته صوتی برای بیان کردن موارد و تولید عکس AI است.

 

v     Jasper

جاسپر از دیگر چت بات‌های هوش مصنوعی است. این چت بات همانند ChatGPT از پردازش زبان طبیعی برای تحلیل سوالات کاربران و پاسخ به آن‌ها استفاده می کند. این ابزار بیشتر مناسب افرادی است که در حوزه تولید محتوا فعالیت می‌کنند یا می‌خواهند متن اختصاصی و حرفه ای در خصوص موضوعی بنویسند. همچنین به راحتی به بررسی متن کپی می پردازد که این نکته مزیت آن نسبت به ChatGPT است.

 

v     Perplexity

این چت بات با دو امکان ذکر فهرست منابع در پایان پاسخ و انتخاب عبارت جست‌وجوی پیشرفته به پرسش های کاربران پاسخ می دهد. مزیتی که این چت بات دارد این است که با پرسش های بیشتر، هدفتان را بهتر درک می کند تا اطلاعات مورد نیاز شما را بدهد و دیگر نیازی نباشد به سایت دیگری بروید.

 

💠 جمع بندی

با پیشرفت به روز تکنولوژی و فناوری می توانید خیلی از کارهای فکری را به آسانی انجام دهید. در این مقاله به معرفی انواع چت بات های هوش مصنوعی و کاربردهای آن ها پرداختیم.

اگر شما هم برای ارسال پیامک خود نیاز به متن دارید، می توانید از این چت بات های هوش مصنوعی، ایده ای برای نوشتن متن پیامک تبلیغاتی خود پیدا کنید و برای ارسال پیامک خود در پنل پیامکی لیمو اس ام اس استفاده کنید.

 

مقالات پیشنهادی:

✔️ پاسخگوی خودکار (منشی پیامکی)

✔️ ارسال پیامک انبوه با شماره موبایل خودتان