افزایش تعرفه پیامک در سال 1402

طبق اعلام اپراتور همراه اول از اول اردیبهشت ماه 1402 تعرفه ارسال پیامک های تبلیغاتی به میزان 100 درصد افزایش خواهد یافت.

این دومین سالی است که اپراتور همراه اول تعرفه های ارسال پیامک را 100 درصد افزایش میدهد.

این افزایش تعرفه به تمامی سرشماره های پیامکی 1000،9000،5000،2000،3000 و... اعمال گردیده و سامانه های پیامکی هم میبایست تعرفه های خود را افزایش دهند.

تعرفه ارسال پیامک بلک لیست

پیامک بلک لیست به دو نوع تبلیغاتی و خدماتی تقسیم میگردد.

تعرفه ارسال پیامک بلک لیست تبلیغاتی از 105 ت می باشد.

تعرفه ارسال پیامک بلک لیست خدماتی یا همان اطلاع رسانی با ارسال پیامک معمولی فرقی ندارد و در جدول تعرفه پایین همین صفحه میتوانید لیست تعرفه ارسال پیامک را مشاهده کنید.

ضریب ارسال پیامک تبلیغاتی:

سامانه پیامک لیمو اس ام اس برای ارسال پیامک های سن،جنسیت،منطقه ای ، اصناف و... هیچ ضریبی را اعمال نمیکند تا از این طریق بتواند نهایت همکاری را با کسب و کار ها جهت رشد از طریق تبلیغات انجام دهد.

ضریب ارسال پیامک در اپراتور همراه اول 1 ، ایرانسل 1.2 و در اپراتور رایتل 2 می باشد.

برگشت هزینه پیامک های نرسیده (دلیوربیس):

یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامک لیمو اس ام اس ،دلیوربیس بودن آن است، شما میتوانید از طریق تیکت یا تماس با پشتیبانان اعلام کنید نیاز به خط ارسال دلیور بیس دارید تا این خدمات برای شما فعال گردد.

پس از فعال شدن این قابلیت ، 24 ساعت پس از هر ارسال هزینه پیامک های نرسیده به گوشی و نرسیده به مخابرات که معمولا 20 الی 30 درصد هر ارسال انبوه هستند به پنل شما برگشت داده میشود و هزینه اضافی بابت تبلیغات نمیپردازید.

 

جدول تعرفه پیامک لیمو اس ام اس